Special Deliveries

משלוחי מתנה ליולדת לבית חולים אסף הרופא

בדיוק כמו תינוק, גם uniborn נולד מתוך אהבה – אהבה לתינוקות, אהבה לאסתטיקה, אהבה ליצירה. לכן אנחנו בuniborn מציעים משלוחי מארזים ומתנות ליולדות בבית חולים בני ציון בחיפה על ידי שליחים מהימנים, כך שכאשר אתם מזמינים מארזי לידה מ uniborn אתם יכולים להיות סמוכים בטוחים שהמשלוח יגיע ליעדו בשלמותו ובמהירות האפשרית.  

קצת על מחלקת היולדות באסף הרופא

מערך הלידה של המרכז הרפואי אסף הרופא כולל 11 חדרי לידה משופצים ומאובזרים. הלידה בבית החולים נעשית לרוב בגישה טבעית, אך בהתאם לרצונות האישה ולמורכבות הלידה קיימות דרכי טיפול – הן משככי כאבים מסורתיים (אפידורל או פטידין למשל) והן שיטות אלטרנטיביות דוגמת הרפיות, נשימות, עיסויים, אמבט בועות ועוד. במרכז הרפואי אסף הרופא משתדלים לכבד את רצון היולדת, בהתאם לשיקולים המקצועיים של הצוות. בבית החולים מקבלים בחיוב תוכניות לידה כתובות ומוכנות מראש, שעשויות לכלול תשובות לשאלות דוגמת שיטת הלידה, תנוחת הלידה הרצויה, מועד חיתוך חבל הטבור (לרוב נעשה בסמוך מאד ללידה) וכן הלאה.

מעבר לחדרי הלידה תמצאו במרכז הרפואי מחלקה להיריון בסיכון, שני חדרי ניתוח גניקולוגיים (בהם נעשים למשל ניתוחים קיסריים), יחידה לאשפוז יום במקרה של הריון בסיכון ועוד.

יש לציין כי כן קיימת אפשרות להניק את התינוק עוד בחדר הלידה, לפני המעבר למחלקת היולדות. לאחר הלידה מועברת האישה למחלקת היולדות, הכוללת 26 חדרי אשפוז המיועדים ליולדת אחת עד שלוש יולדות, תלוי בחדר. כל אחד מהחדרים במחלקה זו כולל שירותים צמודים, מיטות מתכווננות ועוד. במחלקה יש חדר הדרכה, וכן מערכת דיגיטלית שמשמיעה מוזיקה מרגיעה.

הנשים יכולות לבחור בשיטת ביות חלקי, ביות גמיש או ביות מלא: בביות חלקי התינוק יימצא לצד אימו עד השעה שבע וחצי בערב, כאשר בשעות הלילה הוא יימצא בתינוקיה. ביות גמיש מבוססת על היכולת של היולדת להחליט מתי היא רוצה להיות לצד תינוקיה, ומתי היא מעוניינת שהוא יועבר לתינוקיה. בביות מלא התינוק יהיה עם אימו הן ביום והן בלילה, למעט פעמיים ביום בהן הוא יועבר לבדיקה במחלקת היילודים. לאחרונה החלה להיות מאומצת בבית החולים מדיניות של אפס הפרדה.

לאחר הלידה: המלונית

בסמוך למרכז הרפואי נמצאת המלונית “בייבי אסף”, שמאפשרת אירוח בתנאים נוחים פי כמה ביחס למחלקת היולדות, יחד עם השגחה רפואית לאם ולתינוק, שירותי תינוקיה 24 שעות ביממה, הדרכות בנושאים שונים הנערכות בחדר ייעודי, שתי ארוחות מדי יום, לובי לאירוח ועוד.

בית החולים אסף הרופא מציע סיורים בחדר הלידה. שלוש פעמים בשבוע המצריכים רישום מראש באתר.

כמו כן בית החולים מציע קורסי הכנה ללידה הכוללים מספר מפגשים בשעות הערב. הקורסים מועברים על ידי מיילדת ורופא מצוות מערך נשים ויולדות ועוסק בנושאים הקשורים לסוף הריון ולידה.  כמובן שלאחר הלידה ניתנים סיוע והדרכות נקודתיות, הן אישיות והן קבוצתיות. בית החולים שם דגש על מתן ייעוץ אישי ליולדת לפחות פעם אחת ביום, במשך תקופת האשפוז. ההדרכות הקבוצתיות מתמקדות בנושא ההנקה והטיפול הראשוני בתינוק, כשמהבחינה הזו כולל צוות בית החולים מספר יועצות הנקה מוסמכות.

יצירת קשר

מיון יולדות: 08-9779016.7

מחלקת יולדות: 08-9779040

מלונית: 08-9542999

מרכזיית בית חולים: 08-9779999

המרכז הרפואי אסף הרופא

שעות ביקור במחלקות:
11:00-13:00, 17:00-19:00, מוצ"ש 20:00-21:00

מלווה שוהה בלילה: לא. מלווה אחד יכול לשהות לצד היולדת בכל שעות היום, החל מהשעה 08:00 ועד השעה 21:00.

ביחרו מתנה ליולדת ולתינוק

קנייה בטוחה ואמינה
אתר uniborn  מאובטח על ידי פרוטוקול תקשורת, אשר עומד בסטנדרטים המחמירים ביותר – כך שכל הרוכשים יכולים להיות שקטים, בידיעה שפרטיהם האישיים בטוחים.

משלוחי מתנה ליולדת
אנחנו ב uniborn מוודאים שאריזות המתנה המושקעות שלנו מגיעות אל היולדת במהירות האפשרית ובלי פגע על ידי שליחים זריזים ואמינים.

שירות וזמינות
לצד ההיצע, האיכות והנראות, ב- uniborn שמים דגש מיוחד גם על נושא השירות – כך שכל הלקוחות נהנים מאפשרות לקבלת מענה מהיר, אדיב ויעיל על כל שאלה או בקשה גם בטפסי התקשרות באתר וגם בווטס אפ.

עם הפנים קדימה
ב- uniborn לא מתכננים לשקוט על השמרים גם בעתיד, ולהמשיך ליצור, להתחדש ולגוון, ולהציע עבורכם עוד ועוד מתנות יצירתיות ומארזים ייחודיים, שכיף לקבל ולא פחות כיף להעניק.

שאלות? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

054-434-3727

יוניבורן מתנות ליולדת ולתינוק

×

עגלת קניות